Dokładne i bezpieczne czyszczenie

Dezynfekcja pomieszczeń

Bezpieczeństwo i zdrowie osób trzecich jest dla Nas bardzo ważne, dlatego w naszej ofercie znajduje się dezynfekcja pomieszczeń. Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest regularne odkażanie budynków, zwłaszcza silnie narażonych na zanieczyszczenia. Dlatego też oferujemy szeroki zakres usług dezynfekcyjnych pomieszczeń biurowych, hal i zakładów produkcyjnych, parkingów, mieszkań, parkingów, przystanków oraz innych obiektów.

Nasze metody są bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Skuteczność gwarantowana laboratoryjnie. Dzięki nam sprawnie zlikwidujesz drobnoustroje oraz mikroorganizmy.

Dezynfekcja Pomieszczen

Jak oczyszczamy powierzchnie?

Metody dezynfekcji

Po obejrzeniu miejsca do oczyszczenia staramy się dobrać metodę, która będzie najskuteczniejsza przy zachowaniu rozsądnej ceny. Najpopularniejszą metodą jest metoda opryskowa, która polega na rozpyleniu na dezynfekowanych powierzchniach odpowiednich środków, które mają na celu zlikwidowanie drobnoostrojów. Środki chemiczne, które używamy pozwalają na wykorzystanie pomieszczenia w niedługim czasie od dezynfekcji.

Przeprowadzamy również dezynfekcję pomieszczeń poprzez ozonowanie.

Dezynfekcja mieszkań i budynków

Dezynfekcja po zalaniu

Zalane mieszkanie przez sąsiada czy dom wskutek pęknięcia rury jest często elementem koniecznym, aby można było dalej bezpiecznie korzystać z pomieszczeń. Woda oraz wilgoć szybko powoduje powstawanie niekorzystnego mikroklimatu, zapachu oraz śladów pleśni i grzybów na ścianach.

Nasze działania mają na celu usunąć widoczne zanieczyszczenia i ślady zalania. Odkażenie pomieszczeń powinno odbyć się jak najszybciej, ponieważ wilgoć szybko wnika w ściany i posadzkę. 

Sprzątamy także piwnice i garaże po zalaniu przez ulewne deszcze, powodzie, uszkodzenie instalacji wodnej czy kanalizacyjnej.  

Dezynfekcja COVID-19

Dezynfekcja po koronawirusie

Pandemia koronawirusa jest już z nami od kilku miesięcy i wymogła na nas zwiększenie środków bezpieczeństwa i czystości. Aby ustrzec się przed chorobą konieczna jest regularna dezynfekcja pomieszczeń biurowych. 

Stosujemy dezynfekcję za pomocą preparatów biobójczych, ozonowanie lub wykorzystanie lamp UV-C. Niszczą one nie tylko koronawirusa, ale także inne wirusy i bakterie, dzięki czemu Twoje bezpieczeństwo wzrasta. 

Problemy z wilgocią? Zalane mieszkane?

Pomożemy szybko i skutecznie! 

Często zadawane pytania

Dezynfekcja

Dezynfekcja pomieszczeń to proces usuwania lub niszczenia mikroorganizmów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby, które mogą być obecne na powierzchniach lub w powietrzu. Proces ten przeprowadza się za pomocą różnych środków, takich jak środki chemiczne, ciepło lub promieniowanie UV.

Dezynfekcja pomieszczeń jest ważna, ponieważ pomaga zapewnić bezpieczne i zdrowe środowisko dla osób przebywających w danym miejscu. Działa jako bariera przeciwko szerzeniu się infekcji i chorób, zwłaszcza w miejscach publicznych, takich jak szkoły, szpitale, biura i sklepy.

Dezynfekcja pomieszczeń jest generalnie bezpieczna dla ludzi, pod warunkiem, że jest przeprowadzana prawidłowo. Niektóre środki dezynfekcyjne mogą być szkodliwe dla zdrowia, jeśli nie są używane zgodnie z instrukcjami. Ważne jest, aby po dezynfekcji pomieszczeń przewietrzyć je i upewnić się, że nie ma resztek środków dezynfekcyjnych.

Częstotliwość dezynfekcji pomieszczeń zależy od wielu czynników, takich jak liczba osób przebywających w pomieszczeniu, typ pomieszczenia i obecność osób o zwiększonym ryzyku zakażenia.

Trotec