Wraz z dowozem

Wynajem osuszaczy budowlanych

Osuszacze budowlane, które są idealnym produktem do szybkiego osuszenia pomieszczeń, co też wpływa na tempo wykonania prac. Oferujemy Wam wypożyczenie sprzętu wysokiej jakości, który pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale też i pieniądze. Posiadamy profesjonalne osuszacze budowlane, które świetnie sprawią się z:

  • Nadmierną wilgotnością powietrza, również w miejscach, gdzie istnieją rygorystyczne warunki, co do wilgotności powietrza z uwagi na produkty, które może uszkodzić;

  • Wilgocią powstałą w wyniku powodzi lub też zalaniu;

  • Szybkim osuszeniem świeżo wykonanego elementu – tynk czy też wylewka szybko zostaną osuszone dzięki czemu dalszy etap prac może być bez problemu kontynuowany.

Dbając o naszych klientów i wiedząc jak ważny jest czas – oferujemy dowóz osuszaczy we wskazane miejsce na terenie południowych województw Polski: świętokrzyskim, małopolskim, podkarpackim i śląskim.

Wynajem Osuszaczy

Wynajem urządzeń do osuszania

Zalety wypożyczalni

Urządzenia do osuszania powietrza, służą do pozbycia się nadmiaru wody z otaczającego go powietrza. W swojej ofercie posiadamy specjalistyczny sprzęt (osuszacze kondensacyjne, agregaty do osuszania oraz separatory wody), który kierujemy dla osób, które potrzebują szybko i skutecznie pozbyć się nadmiaru wody z powietrza.

Nasz sprzęt sprawdzonej, niemieckiej marki TROTEC jest bezpieczny i prosty w obsłudze. Z myślą o Was dowozimy nasz sprzęt we wskazane miejsce. Bez problemu pomożemy Wam dobrać odpowiedni osuszacz budowlany, tak aby jak najlepiej dostosować parametry do pomieszczenia lub/i sytuacji.

Dzięki skorzystaniu z wynajmu osuszaczy w naszej wypożyczalni nie musisz martwić się o awarie sprzętu. Dbanie o jego dobry stan techniczny jest dla nas bardzo istotne. W razie problemów z osuszaczem powietrza możesz liczyć na jego szybką wymianę lub naprawę w szybkim czasie. Utrzymanie i eksploatacja jest po naszej stronie, dzięki czemu możesz zająć się innym aspektami inwestycji.

Dla kogo?

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych

Osuszacze kondensacyjne są jednymi z najpopularniejszych osuszaczy. Skierowane są dla osób, które potrzebują pomocy w walce z wilgocią budowlaną lub też chcą się pozbyć wilgoci z mieszkania. Nie czekaj na kolejne etapy budowy lub, aż wilgoć zniszczy Ci Twoje mieszkanie, odezwij się do nas i pozwól sobie na zapewnienie odpowiedniej wilgotności pomieszczeń.

Wynajem jest dobrym rozwiązaniem, który pozwoli uniknąć inwestowania pieniędzy w zakup specjalistycznego sprzętu. Gwarantujemy 100% skuteczność.

Często zadawane pytania

Jak wynająć osuszacz?

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. 

Sprzęt dowozimy na terenie województw: świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, łódzkiego oraz mazowieckiego. Dowóz jest całkowicie bezpłatny!

Posiadamy sprzęt o różnej mocy. Zawsze staramy się dobrać urządzenie do pomieszczenia tak, aby zapewnić jego wysoką wydajność. Wybraliśmy sprzęt niemieckiej firmy, który pobiera niewiele prądu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w dobrze osuszacza, skontaktuj się z nami. Najlepsze efekty w osuszaniu można osiągnąć po dokonaniu odpowiednich pomiarów wilgoci.

Cena uzależniona jest od długości wynajmu. Ceny można negocjować!

Nie pobieramy kaucji za wynajem osuszaczy.

Trotec

Wilgoć może wyrządzić wiele szkód!

Nie czekaj, skontaktuj się z nami