Kim jesteśmy?

O TECH-MAR

TECH-MAR to firma zajmująca się profesjonalnym osuszaniem mieszkań, domów, garażów oraz budynków przemysłowych w województwie świętokrzyskim od 2008 roku. Jednakże wykonamy usługę również w ościennych województwach: małopolskim, podkarpackim, śląskim, łódźkim i mazowieckim.

Jak działamy?

W pierwszej kolejności zajmujemy się zlokalizowaniem oraz usunięciem przyczyny zalania pomieszczenia, co znacznie ułatwia i przyspiesza osuszanie. Precyzyjne zlokalizowanie wycieku przeprowadzamy profesjonalnymi narzędziami, co eliminuje niepotrzebne skuwanie posadzek ścian czy sufitów.

Do osuszania, pomiaru wilgotności czy lokalizacji wycieków używamy najwyższej klasy urządzeń niemieckiej firmy TROTEC. W naszych zasobach znajdują się między innymi: osuszacze kondensacyjne do pomieszczeń, agregaty do osuszania warstw izolacyjnych oraz wilgoci pod posadzkowej wraz z separatorami wodnymi.

Wykorzystywana przez nas technologia polega na wtłaczaniu powietrza pod posadzkę lub jego zasysaniu. Sprawdza się doskonale nawet w trudnych warunkach.

U nas pomiary wilgotności i wycena usługi osuszania są zupełnie darmowa! A cenę możemy negocjować!

Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu - jesteśmy dla Ciebie zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Pomogliśmy już wielu Klientom, chętnie pomożemy i Tobie.

Trotec

Dlaczego nas wybrać?

Nasze zalety

Dla nas ważne jest Twoje bezpieczeństwo oraz komfort dlatego oferujemy szereg usług, które sprawią, że Twoje życie oraz praca będą przyjemniejsze. Oprócz lokalizacji wycieków oraz osuszania budynków oferujemy również: dezynfekcje pomieszczeń oaz ozonowanie. Co więcej, w razie potrzeby wypożyczymy Ci swój sprzęt oraz sporządzimy potrzebną dokumentację.


Zdajemy sobie sprawę, że każda sytuacja jest inna, dlatego podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Wiemy także jak ważna jest skrupulatna analiza oraz weryfikacja problemu. Nasi specjaliści są bardzo dobrze przygotowani na każdą okazję, co przekłada się na dużą skuteczność.

GOTOWOŚĆ

Nagły wypadek? Nie martw się. Błyskawicznie pojawimy się u Ciebie z naszym niezawodnym sprzętem. Rozumiemy, że od naszej szybkiej reakcji zależy przyszłość Twojego budynku lub inwestycji.

MOBILNOŚĆ

Jesteśmy w pełni mobilni. Dowozimy nasz sprzęt do klientów na terenie południowych województw Polski. Dotyczy to zarówno naszych prac, jak i wynajmu osuszaczy.

Kompleksowość

Działamy zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Przeprowadzamy usługę od zlokalizowania przyczyny wilgoci, przez osuszanie po dokumentację dla ubezpieczyciela.

Co o nas mówią?

Opinie klientów

Ostatnio nasz sąsiad zalał nam mieszkanie! Początkowo nie mogliśmy znaleźć źródła awarii więc zadzwoniliśmy po specjalistów z TECH-MAR. Za pomocą specjalnego sprzętu szybko znaleźli źródło wycieku i je zahamowali. Zabezpieczyli miejsce i zajęli się osuszaniem. Dzięki ich pomocy nie muszę martwić się pleśnią i grzybem. Pomogli także, z ubezpieczycielem.
Jacek
Właściel mieszkania
Razem z mężem budujemy nowy dom. Niestety warunki atmosferyczne i pośpiech ekipy budowlanej sprawił, że tynki i posadzki nie chciały wyschnąć. Baliśmy się, że oszczędności naszego życia pójdą na straty. Na szczęście pomogła nam firma TECH-MAR. Pomogli nam z doborem odpowiedniego sprzętu i wynajęli osuszacze. Teraz wszystko jest już w porządku i możemy zająć się urządzaniem naszego domu.
Kamila
Właścicielka domu jednorodzinnego

Problemy z wilgocią? Zalane mieszkane?

Pomożemy szybko i skutecznie!